• alt
  • alt
  • alt
  • alt
  • alt
  • alt
  • alt
  • alt


ADSL & VDSL تعرفه اینترنت پر سرعت
 
سرویس های جدید مطابق با FUP :
کلیه ی تعرفه ها طابق با مصوبه ی ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ( FUP ) به روز رسانی گردیده است که در این حالت در سقف مصرف منصفانه، ترافیک داخلی یک سوم بین الملل محاسبه خواهد شد. این بدان معناست که اگر مشترک سحر ارتباط فقط از ترافیک داخلی استفاده کند و سرویس ۴ مگابیت یک ماهه را خریداری کرده باشد،270 گیگابایت ترافیک، و اگر صرفا از ترافیک بین الملل استفاده کند، سقف مصرف وی 90 گیگابایت خواهد بود. در صورت مصرف ترکیبی هم مطابق همین فرمول عمل خواهد شد.
کاهش قیمت ترافیک های اضافه :
ترافیک های اضافه مطابق با مصوبه جدید کاهش قیمت داشته است ( قیمت هر گیگابایت بین الملل ۲ هزار تومان ) و در صورت استفاده از ترافیک داخلی این ترافیک ها سه برابر ترافیک خریداری شده خواهند بود . به طور مثال اگر مشترکی ترافیک 1 گیگابایت را خرید کند می تواند از تمام آن برای مصرف ترافیک بین الملل استفاده کند و اگر از ترافیک داخلی استفاده کند سقف مصرف آن تا 3 گیگابایت افزایش خواهد یافت .
مصرف منصفانه :
پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه ، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ (حداقل سرعت 128 کیلو بیت بر ثانیه) سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند و مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی و یا خرید سرویس جدید استفاده با سرعت مورد نظر نمایند.
مشاهده وب سایت های داخلی :
برای مشاهده وب سایت های ایران که ترافیک آنها داخلی محسوب میشود اینجا کلیک کنید.
سرویس های مدت دار :
سرویس های 3 ماهه با 5 درصد ، 6 ماهه با 10 درصد و سرویس های یکساله با 15 درصد تخفیف قابل دریافت می‌باشند.
کلیه حجم سرویس های مدت دار 3ماهه ، 6 ماهه و 12 ماهه بصورت یکجا و در زمان ثبت سرویس به مشترک اختصاص داده خواهد شد.
هزینه های قانونی :
مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور به سرویس ها اضافه خواهد شد ( مبلغ کل مندرج در جدول بالا با در نظر گرفتن تخفیف و 9% ارزش افزوده می باشد ). هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲۰٫۰۰۰ ریال است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.حجم دوره سرویس قابل انتقال به دوره بعد نخواهد بود و فقط ترافیک اضافه خریداری شده به دوره بعد قابل انتقال می باشد.
اینترنت خانگی:
شبکه سحر ارتباط جهت ارائه خدمات با کیفیت تر به کاربران خانگی که از اینترنت خانگی استفاده می کنند طرح ها و جشنواره هایی را برگزار می کند و حجم اینترنت خانگی به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
بهترین اینترنت نامحدود:
کاربران حرفه ای اینترنت همیشه به دنبال اینترنت نامحدود هستند.شبکه سحر ارتباط بهترین اینترنت نامحدود را به کاربران ارائه می دهد.
تعرفه دایر کردن (رانژه) خطوط مشترکین حداکثر مبلغ هفتاد هزار(70،000)ریال و تعرفه تخلیه خطوط حداکثر مبلغ پنجاه هزار(50،000)ریال می باشد.

 

 
 
 
 
 
 
 
جدیدترین طراحی ها
 
AnyDesk
 
نرخ مکالمات
نام کشور
ثابت
موبایل
2060
2115
آمریکا
116
116
روسیه
1006
2692
مصر
1745
2372
لیست نرخ مکالمات
 
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت سحر ارتباط محفوظ می باشد
Copyright © 2004–2019